Tuhý kondicionér gerániová ruža 50g Mydlove - bez krabičky

Číslo produktu: 00247
Krátky popis: Tuhý kondicionér na vlasy s gerániovou ružou, ibištekom a arganovým olejom.Vlasy vyhladí, ľahko sa rozčesávajú, dodáva im lesk a silu, - bez konzervantov, bez umelých farbív, bez umelých vôní,nerozleje sa - fantastický aj na cestovanie, v kúpeľni zaberá málo miesta, v prírode ľahko odbúrateľný - nezaťažuje životné prostredie, vydrží Vám asi ako 600ml tekutý kondicionér.

Zloženie: BTMS (Rastlinný Emulgačný Vosk), Cetyl Alkohol (Kokosový Emulgátor), Cocos Nucifera Oil (Kokosový Olej), Olea Europaea Fruit Oil (Olivový Olej), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Mandľový Olej), Panthenol (Vitamín B5), Hydrolyzed Silk (Hydrolyz.Hodvábny Proteín), Pelargonium Graveolens Flower Oil (Esenc.Olej z Kvetu Geránia), Pogostemon Cablin Leaf Oil (Olej z Listu Patchouli), Aniba Rosaeodora Wood Oil (Olej z Ružového Dreva), Argania Spinosa Kernel Oil (Argánový Olej), Hibiscus Sabdariffa Flower Powder ( Kvet Ibišteka), *Citral, *Citronellol, *Geraniol, *Farnesol, *Limonene, *Linalool (* prirodzená súčasť esenciálnych olejov)

Použitie: Na mokré vlasy po umytí šampónom, priamo kondicionérom pošúchajte vlasy cca 10 cm od vlasovej pokožky. Nechajte pôsobiť asi 1-2 minúty až tak zmyte

Odporúčania: Tuhý kondicionér je potrebné držať na mydelničke aby sa medzi používaniami sušil. Ak cestujete s prenoskou a kondicionér je v prenoske mokrý po príchode na miesto ho z prenosky vyberte. Pri používaní 3 x do týždňa vám takýmto spôsobom kondicionér ak máte stredne dlhé vlasy vydrží cca 3 mesiace.

Distribútor: Trnka LM, s.r.o.
Krajina pôvodu: Slovensko

Cena za 1 ks.

Vyberte si variant:

7,60 €