O TRNKE

Viac informácii o Trnke – cieľ obchodu, majiteľky.

O Trnke - majiteľky obchodu v Novej Dubnici

Obchod v Novej Dubnici s cieľom umožniť zákazníkom nakupovať kvalitné produkty od lokálnych výrobcov tak, aby tým zároveň predchádzali tvorbe odpadu.

Logo bezobalového obchodu Trnka

Sme dve maminy Gertrúda Cibulková a Dagmar Štofaníková, ktoré spojila vnútorná túžba robiť niečo zmysluplné, čo by nám prinášalo radosť a zároveň by sme prispeli svojou činnosťou k redukovaniu množstva odpadu, ktorý sa hromadí na našej planéte. Preto sme vytvorili bezobalový obchod TRNKA v Novej Dubnici, kde sa dá nakupovať do vlastných nádob, alebo Vám tovar ekologicky zabalíme. Spoločne tak môžeme pomôcť chrániť životné prostredie.

Netvárime sa, že bojujeme za bezodpadovú domácnosť, sme realistky. V našom obchode predávame aj produkty v skle, kvalitné mäsové výrobky balené vákuovo v ochrannej atmosfére, ktorá predlžuje ich trvanlivosť a dané výrobky sú bez umelých prísad a éčiek. Náš obchodík je určený pre bežného zákazníka, ktorý si pod jednou strechou môže nakúpiť čo najviac produktov. Našou snahou je ponúkať zdravé potraviny od lokálnych výrobcov.

Okrem iného pre Vás pripravujeme aj semináre o kváskovaní, zdravom stravovaní, ekológii a tvorivé dielničky na výrobu ekologických alternatív.

A že prečo TRNKA?

Pretože my Triedime. Recyklujeme. Nakupujeme bezobalovo. Kompostujeme. Angažujeme sa. 

Tešíme sa na Vás.

GERDA a DÁŠKA

Nakúpte v našej predajni na Mierovom námestí 30/14 v Novej Dubnici, prípadne nás kontaktujte. Nájdite nás na mape + kontakt na nás >>

Viac informácií o Trnke, našich novinkách a recepty nájdete na našom Facebooku, Instagrame a blogu >>

Objednávky prijímame na trnka.objednavky@gmail.com,  určíme hodinu vyzdvihnutia tovaru v našej predajni. Prejdite na cenník >>