NAŠA PREDAJŇA 

Kamenná predajňa TRNKA sa nachádza na Mierovom námestí 30/14 v Novej Dubnici.

  • Sortiment našej predajne je bohatší o produkty, ktoré nie sú vhodné pre ponuku e-shopu a prepravu.

Lokálni zákazníci môžu využiť e-shop na nachystanie tovaru na osobný odber v predajni Trnka v Novej Dubnici.Ušetríte si čas nákupom, tovar vám nachystáme a zabalíme.

Mala "ochutnávka" z toho, čo u nás nájdete:

Okrem kvalitných nebalených potravín (ako napríklad oriešky, sušené ovocie a zelenina, múky, sladkosti, slané pochutiny, čaje, strukoviny, cestoviny, korenia, sirupy, oleje a omnoho viac) u nás nájdete aj kozmetické produkty (mydlá, šampóny, pleťové vody, atď.) a rôzny doplnkový tovar (prírodné hubky na riad, voskové obaly, pletené vrecká). Ponúkame pre vás aj darčekové poukážky.

Väčšina našich produktov pochádza najmä od lokálnych výrobcov. Nájdete u nás aj pár balených výnimiek, príkladom sú kvalitné mäsové výrobky bez umelých prísad a éčiek, ako aj chutný arménsky chlieb - lavaš. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Ohľadom noviniek vás pozývame sledovať náš blog, alebo facebook či instagram.

Cenník produktov v aktuálnej ponuke obchodu Trnka v Novej Dubnici je dostupný na stiahnutie nižšie. Prezrite si ho a objavte, aké dobroty máme momentálne v ponuke.