Šijeme rúška a rozdávame ich zadarmo

08.04.2020

Rúška zadarmo v Trnke! Vzhľadom na aktuálnu situáciu ohľadom koronavírusu (COVID-19), sme sa v Trnke rozhodli rozdávať ľuďom rúška zadarmo . K dispozícii sú okrem rúšok pre dospelých aj rúška pre deti!

Kto nemá rúška, nech si vypýta u nás v Trnke v našom kamennom obchodíku na adrese uvedenej nižšie. Prípadne, ak viete o niekom, kto potrebuje, tak sa stavte u nás a rúško mu darujte.

Adresa Trnky: Mierové námestie 30/14, Nová Dubnica 018 51.

Rúško nestojí nič, treba si ho oprať na 60 °C a dobre vyžehliť. Nasaďte a chráňte seba aj ostatných. Nás poteší, keď si v Trnke objednáte tovar. Prosíme vás, aby ste túto informáciu šírili ďalej, nech sa to dozvie každý.

V neposlednom rade, sa zároveň chceme poďakovať všetkým našim zákazníčkam, ktoré nám pomáhajú a šijú pre nás rúška. Aj vďaka nim môžeme rozdávať rúška zadarmo. Menovite pani Magdolenovej, pani Holotovej, pani Kaňovskej, Gerdinej mamine, pani Šedíkovej a pani Odzganovej, a aj tým zákazníčkam, ktoré sme nespomenuli. ĎAKUJEME

Rúška rozdávame od 26. marca 2020 a to dovtedy, do kedy bude potrebné. Nezabudnite, že nás poteší vaša objednávka na trnka.objednavky@gmail.com, cenník so zoznamom produktov nájdete tu. Tovar navážime, prichystáme a určíme hodinu na jeho vyzdvihnutie. V prípade otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať na trnka.info@gmail.com.

Pozývame vás, aby ste nás sledovali na facebooku alebo našom instagrame, kde pravidelne informujeme o našich novinkách.

Držte sa všetci v zdraví.

Vaša Gerda a Dáška